Plagiátor Jana Beliharová

Categories: Nezařazené
Tags: No Tags
Comments: Comments Off
Published on: 13.6.2016

Dnes jsem byl upozorněn na existenci jiného webu nějaké rádoby „fotografky“, která kopíruje mnou vytvořený text a prezentuje jej tak, že to budí dojem že je jeho autorkou. Můj text je z roku 2008, týkal se vyvolávání barevných fotografií a je uveden na této adrese: http://www.vasina.net/?p=117. Tady je snímek webu plagiátorky (přístupný na adrese http://beliharova-photographer.webnode.cz/news/vyvolavani-barevnych-filmu-doma/) – pikantní na tom je, že se ani nenamáhala změnit osobu v textu, všude uvádí činnost v rodě mužském.

Plagiát  - 13.6.2016 - 21:23:10

A tady je pro jistotu snímek mého webu:

Originál - 13.6.2016 - 21:26:21

Pokud je paní/slečna Beliharová takto neschopná v tvorbě psané, bezohledná a sprostá po stránce morální (nebo jen jednoduše hloupá), jistě to bude mnohé vyjadřovat i o jejím cvakání s fotoaparátem. Schválně to nenazývám tvorbou fotografickou, protože to pak nebude tvorba ale pouhé kopírování… Koho asi ještě kopíruje?

Aktualizace 14.6.2016: Jana Beliharová už odstranila nejen zkopírovaný text, ale pro jistotu i celé své webové stránky. Dokladem budiž tedy alespoň zachycený snímek obrazovky… V emailu reagujícím na mé upozornění o plagiátorství ale neváhá tvrdit že i já jsem si přivlastnil něco cizího. Tak čekám jestli se pochlapí a ukáže co že jsem to měl okopírovat… A pokud si snad někdo myslí, že kopíruji jeho text nebo používám jeho obrázek bez náležité citace zdroje, prosím o informování.

Comments are closed.

Close Print